Жилети

ТМ Armpolis виготовляє розвантажувальний жилет- найважливіший елемент тактичного військового спорядження. Це жилет з великою кількістю спеціальних кишень або кріплень. Він необхідний для носіння зброї, магазинів до боєприпасів, гранат, фляг, медичних пакетів, аптечки та зручного їх фіксування. Використання міцних матеріалів робить їх надійними у тривалому використанні, а його спеціальне моделювання – ефективним при виконанні військових операцій.

Бронежилет

Бронежилет – елемент захисного оягу, призначений для захисту бійця від уражень вогнепальної та холодної зброї. Складається зі спеціально підібраних матеріалів, що руйнують кулю, розсіюють її енергію. ТМ Armpolis виготовляє бронежилети без металевих та керамічних пластин. Модульні бронежилети оснащені кишеньками з ба- лістичної тканини. У кишеньки можна вставляти бронепластинки. На жилеті легко можна зафіксувати радіостанцію, ніж, ліхтар.

До розвантажувальної системи належать, окрім жилетів, рюкзаків, модульних бронежилетів, нагрудники, плитоноски, ремінно-плечові системи, тактичні пояси тощо.