Військове спорядження

Виготовлення військового спорядження – важлива галузь військово-промислового комплексу, вона забезпечує кожного військового найважливішими елементами амуніції. Виробництво військового тактичного спорядження в Україні інтенсивно розвивається.

Військове тактичне спорядження має ряд особливостей:

  • забезпечення військовослужбовців речовим майном здійснюється відповідно до Положення  про порядок забезпечення амуніцією війських Збройних Сил України;
  • спеціалісти Міністерства оборони України дотримуються 17 стандартів НАТО, що забезпечують якість військово-технічного спорядження.

Військове спорядження
Саме від якості військового технічного спорядження залежить результат дій бійця та його безпека. Усе військове спорядження має виготовлятися  на високотехнічному обладнанні та з використанням якісних, міцних матеріалів.

Продукція військово-технічного спорядження – різноманітна: підсумки, кобури, пояси-патронташі, набедрені платформи, розвантажувальні системи, страхувальні шнурки, ремені для зброї, чохли для зброї, спальні мішки, тактичні сумки, баули …

ТМ Armpolis – потужний сучасний виробник військового технічного спорядження.Він займає лідируючі позиції в Україні, співпрацює з вітчизняними та іноземними клієнтами за схемою “ціна – якість”. ТМ Armpolis  проектує і виготовляє військові желети, рюкзаки та розватажувальні системи.

Тактичні рюкзаки використовуються для виконання військових завдань, але вони годяться для рибалок, мисливців та туристів. Відмінна риса – це їх камуфляжний або будь-який інший непомітний колір.Зовнішня частина військового рюкзака обшита стропами, на які можна розміщати додаткові органайзери або спеціальні маленькі сумки. Щільний матеріал, потужні замки-блискавки, велика кількість петельок і стяжок – ось що відрізняє тактичний рюкзак.

Окремий вид тактичного військового рюкзака – це рюкзак для прихованого носіння зброї.