BLOG

Міжнародна виставка “Зброя та безпека”

З 10 по 13 жовтня 2017 року в Києві пройшла Міжнародна спеціальна  виставка “Зброя та безпека”. Ця подія стала могутнім стимулом для широкого військового та військово-технічного співробітництва із іноземними партнерами з метою посилення українського військового потенціалу.

У виставці взяли участь 35 компаній з 13 країн світу: Польща, Чехія, Туреччина, Китай, Італія, Пакистан, Швейцарія, ОАЕ, США, Ізраїль, Німеччина, Бельгія, Україна.

Уперше були представлені державні та приватні структури ОПК Туреччини, національний павільйон Пакистану.

Виставка “Зброя та партнери” стала дискусійним фаховим майданчиком з питань інтеграції і кооперації, дала поштовх для створення інноваційних проектів та сучасних технологій, активізувала обмін досвідом.

Оборонно-промисловий комплекс України представляли 390 підприємств у форматі:

  • об’єднані експозиції організацій;
  • експозиції профільних міністерств та відомств;
  • індивідуальні стенди державних та приватних підприємств.

Програма виставки “Зброя та партнери” складалася з 13 науково-технічних та презентаційних заходів.

ТМ Армполіс представив на виставці свій бренд тактичного спорядження як лідер серед виробників амуніції за схемою: ціна – якість.

ТМ Армполіс – це потужний, новітній, повний цикл виробництва тактичного спорядження: від дизайну –  до пошиття. Він активно співпрацює як з українськими, так і закордонними замовниками, спеціалістами акредитованих лабораторій, вивчає попит військових.

Рюкзаки, сумки, жилети, підсумки, ремені, РПС, аксесуари – продукція компанії, що виготовлена за інноваційною технологією, з якісних сучасних матеріалів та фурнітури провідних світових брендів.

ТМ Армполіс – це велика кількість потужних відділів, що об’єднані послідовністю циклу виробництва – від замовлення до збуту:

  • розкрійний;
  • заготівельний;
  • шовкотрафаретного друку;
  • комплектування;
  • відділ якості;
  • логістики;
  • пакування.

Уперше в Україні Армполіс запровадив лазерний розкрій, метод вирубки деталей, удосконалив шовкотрафаретний друк, постійно осучаснює моделі продукції, використовує рентгенівське тестування готового тактичного спорядження, працює тільки з якісними матеріалами, фурнітурою. Фахівці військово-промислового комплексу України, іноземних оборонних відомств визнали високу якість продукції ТМ Армполіс: комфортність, надійність, довготривалість у використанні.

ТМ Армполіс здійснив прорив у виробництві тактичного спорядження в Україні, заявивши про себе як про  потужного сучасного виробника, надійного партнера.

LEAVE A COMENT